MEIST

Meie firma töötab juba aastaid aktiivselt raudteevedude turul. Tänu sellele suudame lahendada meie ette seatud mistahes ülesanded ning täidame ka kõige nõudlikumate klientide palveid.

Aleksandr Maksimov

Peadirektor

Tel: +372 6 743 431; +372 506 36 07
Fax: +372 6 743 433
E-mail: maksimov@intopexforward.eu
Skype: aleks.intopex

Tatjana Esolainen

Finantsdirektor

Tel: +372 6 743 432; +372 51 504 26
Fax: +372 6 743 433
E-mail: tatjana@intopexforward.eu

Dmitri Sorokin

Kommertsdirektor

Tel: +372 6 743 436; +372 555 19 675
E-mail: d.sorokin@intopexforward.eu
Skype: dmitri.sorokin

Vladislav Maksimov

Projektijuht

Tel: +372 562 07 580
E-mail: v.maksimov@intopexforward.eu
Skype: v.maksimov.intopex

Mari-Ann Tihane

Transpordi juht

Tel: +372 6 096 674; +372 515 11 46
Fax: +372 6 743 433
E-mail: mtihane@intopexforward.eu

Natalja Šarenkova

Transpordi juht

Tel: +372 6 096 874; +372 521 30 96
Fax: +372 6 743 433
E-mail: natali@intopexforward.eu
Skype: nataly.sharenkova

Vasili Ivašenko

Transpordi juht

Tel: +372 6 743 434; +372 507 75 76
Fax: +372 6 743 433
E-mail: vasili@intopexforward.eu
Skype: vasili.ivashenko

Viktor Stoljarov

Transpordi juht

Tel: +372 6 743 438; +372 503 63 83
Fax: +372 6 743 433
E-mail: victor@intopexforward.eu
Skype: viktor.stoljarov

© 2019 «Intopex Forward» Osmussaare 8, 13811 Tallinn, Estonia