VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Meie firma töötab juba aastaid aktiivselt raudteevedude turul. Tänu sellele suudame lahendada meie ette seatud mistahes ülesanded ning täidame ka kõige nõudlikumate klientide palveid.

Aleksandr Maksimov

Peadirektor

Tel: +372 6 743 431; +372 506 36 07
Fax: +372 6 743 433
E-mail: maksimov@intopexforward.eu
Skype: aleks.intopex

Tatjana Esolainen

Finantsdirektor

Tel: +372 6 743 432; +372 575 04 26
Fax: +372 6 743 433
E-mail: tatjana@intopexforward.eu

Dmitri Sorokin

Kommertsdirektor

Tel: +372 6 743 436; +372 555 19 675
E-mail: d.sorokin@intopexforward.eu
Skype: dmitri.sorokin

Vladislav Maksimov

Projektijuht

Tel: +372 562 07 580
E-mail: v.maksimov@intopexforward.eu
Skype: v.maksimov.intopex

Mari-Ann Tihane

Transpordi juht

Tel: +372 6 096 674; +372 515 11 46
Fax: +372 6 743 433
E-mail: mtihane@intopexforward.eu

Natalja Šarenkova

Transpordi juht

Tel: +372 6 096 874; +372 521 30 96
Fax: +372 6 743 433
E-mail: natali@intopexforward.eu
Skype: natal.sharenkova

Vasili Ivašenko

Transpordi juht

Tel: +372 6 743 434; +372 507 75 76
Fax: +372 6 743 433
E-mail: vasili@intopexforward.eu

Viktor Stoljarov

Transpordi juht

Tel: +372 6 743 438; +372 503 63 83
Fax: +372 6 743 433
E-mail: victor@intopexforward.eu

© 2018 «Intopex Forward» Osmussaare 8, 13619 Tallinn, Estonia